CSST · IPF

Pohár starosty města Zbýšov dorostu a juniorů v klasickém silovém trojboji s mezinárodní účastí

June 30, 2018Zbýšov, Czechia91 lifters
Best DOTS
Hynek Fránek

429.99DOTS

Best total

Women · Raw · -52 kg · Sub-Juniors

#LifterBodyweightSquatBench pressDeadliftTotalDOTS
1Eliška KošňarováCzechia47.0172.57575404045859095215281.73
2Denisa TurkováCzechia50.96067.572.53032.5358087.595202.5250.55
3Lenka StískalováSlovakia51.3606570505557.5707580200246.10
4Nela GaudynováCzechia47.8505560303537.5758592.5187.5242.70

Women · Raw · -63 kg · Juniors

#LifterBodyweightSquatBench pressDeadliftTotalDOTS
1Lenka WolfováCzechia62.4115122.5130505557.5130140150320346.18
2Kateřina PrípadováCzechia61.890951005557.560115122.5132.5292.5318.32
3Tereza HerrmannováCzechia62.5105105112.5505560110117.5132.5292.5316.12
4Tereza RábováCzechia608592.597.5505555100105110257.5285.45

Women · Raw · -72 kg · Juniors

#LifterBodyweightSquatBench pressDeadliftTotalDOTS
1Klára ZmeškalováCzechia68.2125132.514062.567.572.5145152.5162.5370379.73
2Kateřina KunclováCzechia63.197.510510552.557.557.5115125130287.5308.91
3Šárka KutálkováCzechia67.2100107.5112.5556060115120120287.5297.58
4Johana VančurováCzechia67.16075855062.570.595105115262.5271.94

Women · Raw · -72 kg · Sub-Juniors

#LifterBodyweightSquatBench pressDeadliftTotalDOTS
1Karolína AdamováCzechia55.492.5100102.5707577.5115125130307.5358.99
2Helena UherkováCzechia59.59097.5102.5455052.5120127.5132.5282.5314.83
3Lucie DaňkováCzechia71.2105112.512063.567.570122.5132.5140320320.56

Men · Raw · -66 kg · Sub-Juniors

#LifterBodyweightSquatBench pressDeadliftTotalDOTS
1Tomáš VorelCzechia65.3152.5162.5170115122.5122.5197.5207.5212.5497.5392.92
2Jan MajerskýCzechia64.2170175180115117.5120190190200492.5394.00
3Vojtěch HakerCzechia65.6130140152.5808590150170185422.5332.54

Men · Raw · -74 kg · Juniors

#LifterBodyweightSquatBench pressDeadliftTotalDOTS
1Dominik HorváthCzechia71.1200210220115122.5127.5210220225552.5410.59
2Tomáš PavlíkCzechia72.814514515095100105190200205455332.81
3Daniel SteuerCzechia65.413514015087.592.592.5162.5175187.5417.5329.35
4Filip LukšaCzechia70.3145155162.58592.597.5167.5175182.5437.5327.66
5Tomáš VáňaCzechia72.6115120130808590160170180395289.45

Men · Raw · -74 kg · Sub-Juniors

#LifterBodyweightSquatBench pressDeadliftTotalDOTS
1Marek VávraCzechia71.6170180190100107.5112.5200210220517.5382.76
2Matúš VajdiarSlovakia71.9165175185105110115190207.5217.5507.5374.31
3Patrik LněničkaCzechia71.3170182.5187.590100102.5167.5180187.5472.5350.47
4Dominik KohoutCzechia67.81201401508095100150170180430330.36
5Adam ValaCzechia73.3150155160909597.5155160165417.5304.01
6David LacinaCzechia71.8130137.51458090100150165170400295.30
7Filip ŠtěpánekCzechia71.61151201207077.580120125130330244.08

Men · Raw · -83 kg · Juniors

#LifterBodyweightSquatBench pressDeadliftTotalDOTS
1Radek PacoňCzechia80.6185195200110115120235245255575394.76
2Vojtěch MitterwaldCzechia81.6190200200110120125220232.5245570388.54
3Milan ZemanCzechia80.1170170187.5125132.5140210220230550378.97
4Pavel HrošCzechia80.5170180185110120120230245252.5550377.87
5Ondřej HilgertCzechia81.8155165172.5135140145190205212.5530360.76
6Petr KolíšekCzechia83160170175117.5125132.5190210217.5517.5349.36
7Matěj KmeckoCzechia8016517518095107.5112.5195210220497.5343.05
8Lubomír ŠvaňhalCzechia81.616017018092.5100102.5205217.5222.5497.5339.12
9Simon KonewkaCzechia80.8160170175110117.5117.5180195200487.5334.20
10Lukáš VašíčekCzechia80.1160160170110120125170180190475327.29
11Jiří KřenovskýCzechia81.3140150160100105110175190200465317.64
12Tomáš HoufekCzechia78.615516517095100105180190200460320.55
13Aleš LidmilaCzechia82.112012012595100102.5160170180407.5276.80
DQVojtěch KrejčiříkCzechia81.2167.5167.5167.5————

Men · Raw · -83 kg · Sub-Juniors

#LifterBodyweightSquatBench pressDeadliftTotalDOTS
1Karel Rada #2Czechia81.7220230237.5127.5132.5137.5230240250607.5413.81
2Denis ZsibritaCzechia76.5182.5192.5202.5112.5120125220232.5243565.5400.66
3Vojtěch BeranCzechia78.9175182.5192.5105112.5120200210215520361.53
4Filip RybárCzechia80.5140150165110120125185200210500343.51
5Michal SuchánekCzechia83150165170105115120190205212.5497.5335.86
6Tomáš ŘezaninaCzechia80.4155170182.595102.5110170190205490336.89
7Petr PaučoCzechia80.6150160170809097.5165175185452.5310.66
8Miroslav LaunerCzechia80.3110120127.582.59092.5140150160377.5259.73

Men · Raw · -93 kg · Juniors

#LifterBodyweightSquatBench pressDeadliftTotalDOTS
1Hynek FránekCzechia91.5235247.5255.5157.5165170230240245670.5429.99
2Martin ÜrbanCzechia92.3225235242.5142.5150·262.5··647.5413.48
3Dominik HruškaCzechia90.1200207.5212.5152.5160165227.5240250622.5402.28
4David SvobodaCzechia91.4185197.5207.5105110115220232.5245567.5364.14
5Pavel EmingerCzechia90.9205215220110115117.5210225235560360.30
6Josef KrubnerCzechia91.2180190195115122.5127.5190200210522.5335.62

Men · Raw · -93 kg · Sub-Juniors

#LifterBodyweightSquatBench pressDeadliftTotalDOTS
1Jakub HlaváčCzechia91.5215230237.5115127.5132.5230250266631404.66
2Aleš PetrCzechia89175190205115125125230250267.5555360.90
3Arnošt Vogel86.6190200205100107.5110220230240535352.89
4Ondřej ŠípCzechia89.9170180192.5100107.5110195207.5217.5510329.95
5Robin KnápekCzechia86.9165175182.5120125127.5200220220507.5334.14
6Matěj JurkaCzechia92.3147.5157.5167.5100105110190205220492.5314.50
7Jan MatulíkCzechia91.4137.5147.516095102.5107.5195207.5220487.5312.80
8Ondřej VačkářCzechia90.9155175180100105110185200205480308.83
9Štěpán KüschnerCzechia85.8145155167.58597.5102.5170185200455301.61

Men · Raw · -105 kg · Juniors

#LifterBodyweightSquatBench pressDeadliftTotalDOTS
1Michal DorotíkCzechia103.8200215225130140145230240250620375.67
2Richard AdámekCzechia103185195200147.5155160220230240600364.71
3Matej Tuchyňa96.8200210210130137.5142.5210220237.5580362.18
4Adrián KozlerCzechia102.7170170185125130130260270270570346.90
5Petr SitařCzechia95.2180187.5187.5140147.5150215227.5232.5560352.38
6Michal SvatošCzechia98.1170180185100110115205225230530328.98
7Denis KurečkaCzechia100.7150165180115122.5122.5220235235500306.83

Men · Raw · -105 kg · Sub-Juniors

#LifterBodyweightSquatBench pressDeadliftTotalDOTS
1Jakub LukešCzechia104190205215130145155230260267.5627.5379.92
2Václav VlkCzechia101.7205215.5220140147.5150240250252.5622.5380.41
3Vít KučeraCzechia99.5215225232.5140145147.5215225232.5605373.20
4Patrik SteinochCzechia104.2180190195145155160210220230585353.91
5Vojtěch LakomýCzechia101.1200200207.5100110115200215222.5545333.88
6Jaroslav ŠestákCzechia96.9180190195105112.5112.5205217.5227.5535333.93
7Kamil BartošíkCzechia104.9140160170110120125180200210505304.68
8Daniel KočandrleCzechia103155165170120125125195205215490297.85

Men · Raw · -120 kg · Juniors

#LifterBodyweightSquatBench pressDeadliftTotalDOTS
1Jakub TeličkaCzechia105.2240250257.5140145·265275285680409.79
2David HavlíčekCzechia112.3200212.5220147.5155160225237.5245625367.34
3Jakub ŠigutCzechia108.7197.5207.5217.5117.5122.5127.5232.5250262.5607.5361.43
4Pavel JiskraCzechia115205220225140150157.5200217.5230605352.56
5Zbyněk ZunaCzechia119.1200200210125130132.5215227.5232.5570328.18
6Roman ŠtěpánekCzechia111.6175187.519597.5102.5107.5190205217.5515303.38

Men · Raw · -120 kg · Sub-Juniors

#LifterBodyweightSquatBench pressDeadliftTotalDOTS
1Roman ŠenkeříkCzechia108.9205215225112.5112.5115195210225562.5334.42
2Adam HošákCzechia112.513014515590100105140155165425249.63
3Adam RutarCzechia119110115120707580170180190385221.73

Data: OpenPowerlifting (public domain), updated daily. CoachForce is not affiliated with OpenPowerlifting.